KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792065
nr 1579 2065
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Stilleben med rotfrukter. Signerad, numrerad hc 7/8, daterad 1980. Bildmått: 41x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x61 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:56:22
20/11 17:49:19
20 nov
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz